Resultatet af DM i Trolling 2010

Placering Team Havørred i kg. Torsk i kg. Makrel Point
1Team Garmin3,033,141,0192
2Claus Børgesen2,134,070,98181,3
3John Tjener04,370,85128,7
4Jørgen Guldmann00,370,76109,7
5Jakob Nielsen1,013,570,52107,9
6Brian Nielsen03,310,5396,1
7Peter Staub01,890,7290,9
8Henning Knudsen2,32,95075,5
9Jørn Vest Hansen3,360067,2
10Ole Kold Nielsen000,6565
11Kjeld Fangel Petersen01,20,4153
12Thomas Petersen0,910051,1
13John Rasmussen00,790,447,9
14Arne Friis Jensen000,4747
15Rasmus Gregersen04,57045,7
16Henrik Poulsen04,5045
17René Andersen04,4044
18Anders Jensen1,251,81043,1
19Tommy Jensen04,31043,1
20Uffe Malling1,081,93040,9
21Allan Stokbæk000,440
22Thomas Stoffer03,43034,3
23Michael Jørgensen03,25032,5
24Morten Jakobsen03,08030,8
25Carsten Eriksen03,01030,1
26Peter Kristiansen03,01030,1
27Ole Hansen02,58025,8
28Per M Andersen000,2525
29Bjarne Lehné02,42024,2
30Michael Johansen02,29022,9
31Jan Beyer02,24022,4
32Carsten Bonde02,2022
Placering Team Havørred i kg. Torsk i kg. Makrel Point

Til toppen af siden!


Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Pro Marine
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   2089