Tilmeldte til arrangementer.

MSK foredrag med Garmin og Navisco den 19-06-2018 i Fjordgaarden Randers

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
brumbassetoldervej@fiberflex.dksøren østergaard71956747451MSK
No Limit IIfs@raahus.dkFlemming3163313111MSK
Mosegaardpsm@mosegaard-jagt.dkPer Madsen616200413701MSK
Team Egestadegestad@gmail.comFlemming Egestad287461023391MSK
manderiandenll.nicolajsen@gmail.comlars nicolajsen426407552622MSK
TigrerdyrLtj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513271MSK
jobjann@hexfiles.dkJann Bay604730474611MSK
Pumbathyvej@gmail.comIb Christoffersen601196192021MSK
KnoldNielsbank@hotmail.comNiels Andersen2810302238551Anden
Team Stinefam-enevoldsen@mail.dkNiels-Jørgen Enevoldsen30237349352MSK
kingfisher2Briabrogild@gmail.comBrian Rogild4080904801MSK
Black Pearlleopold@jensen.mail.dkKim Leopold jensen204573683582MSK
Flyde Ydearnejanchemnitz@gmail.comJan Chemnitz2440303571MSK
Hansenejnerphansen@mail.comEjner Hansen296235781171MSK
Cuddygn@launis.comGert Nielsen405090764512MSK
KPfeld.petersen@gmail.comKristian Petersen509986294581MSK
MIBBEhenrik.henriksen@fibermail.dkHenrik Henriksen224378274321MSK
BrumbassenJllauest@gmail.comJesper Lauest29743277151MSK
peersenpeersen@elromail.dkKim Pedersen512193984392MSK
Tristarshannehedevang@outlook.dkJørgen Hedevang223245703321MSK
mia-majarf8960@live.dkLars Christoffersen537066173661MSK
ViksigGr@rs-gym.dkKristian Granild408996213651MSK
Team Højstedpeter@hojsted.comPeter Kristensen506965754081MSK
Team pedersenMurermester@allanp.dkAllan201200123631MSK
Ahkkubajeborge@gmail.comBørge Andersen402792444591MSK
Team Søgaardarne.soegaard@gmail.comArne Søgaard251581661551MSK
team momsebtz@webspeed.dktorben jensen233681463751MSK
Mac-rellensesp1409@gmail.comSvend Erik Sjællænder-pedersen26881224981MSK
0hpkm@mail.dkHans Peter Madsen216498833721MSK

FAMILIETUR den 11-08-2018 i Sj. Odde

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Troldenterher@hotmail.commartin og rikke3028144828784SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2041786925091SSK
Ramseslars@hovedgaden69.dkLars Hansen2047121415892SSK
Skipper Pibent_blum@mail.dkThomas Blum228949578344SSK
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227305SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534243SSK

JUNIORTUR den 25-08-2018 i SKOVSHOVED

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
SimoneAlln@mail.dkAllan Nielsen408501403174SSK
Ramseslars@hovedgaden69.dkLars Hansen2047121415892SSK
Skipper Pibent_blum@mail.dkThomas Blum228949578343SSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
FAMILIETUR619
JUNIORTUR39
MSK foredrag med Garmin og Navisco2934

Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1793