Tilmeldte til arrangementer.

MSK bådmesse fredericia den 23-02-2019 i Fredericia

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Freebirdhenrik.mortensen@post.tele.dkHenrik Mortensen404549712672MSK
Tigrerdyrltj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513271MSK
søbjørnbjornkochjensen@gmail.comBjørn Koch Jensen51890148861MSK
Flyde Ydearnejanchemnitz@gmail.comJan Chemnitz-Per Christensen2440303572MSK
Team MalikaMax.vorre@gmail.comMax Andersen41665814282MSK
Hansenejnerphansen@gmail.comEjner Hansen296235781171MSK
Hammershøjsus-ug@mail.dkUlrik Hammershøj616135905102MSK
jensenleopold@jensen.mail.dkKim Leopold jensen204573683584MSK
bådmesse fredereciaperram@webspeeed.dkper gundorph309474164632MSK
Nielseno.kold@outlook.dkOle Kold Nielsen939316755022MSK
jobjann@hexfiles.dkJann Bay604730474611MSK
Stinefam-enevoldsen@stofanet.dkNiels-Jørgen Enevoldsen30237349352MSK
Rubinkimrubin@privat.dkKim rubin214853634062MSK
nicolajsenll.nicolajsen@gmail.comLars nicolajsen426407552621MSK
Ibitzabo.h.hansen@gmail.comBo Hansen402934704932MSK
Rogildbrianrogild@gmail.combrian Rogild408090482391MSK
Egestadegestad@gmail.comFlemming Egestad287461023392MSK
Team Chililyngby24.bj@gmail.comBjarne Jensen402528304382MSK
Sisselsissel81@gvdnet.dkSissel Rognø617760532822MSK
MS Møffeaa@youmail.dkAlan Andersen412174444832MSK
No Limit llflemmingts@icloud.comFlemming3163313111MSK

2. afdeling SSK klubmesterskab (Trolling) Skipper 1 person den 23-02-2019 i Rødvig havn

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Ramseslars@hovedgaden69.dkLars Hansen2047121415891SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534241SSK
Team SR-Fishingmartin@srfishing.dkMartin Rasmussen5160437270141SSK
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227301SSK
ChicaKageruptaek3@gmail.comThomas4019004324181SSK
Futtearkitekt.petersvendsen@gmail.comPeter Svendsen233046387941SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918671SSK
Guffiguffi55@hotmail.comFlemming Jørgensen2020311110161SSK
Angelina1250bandit@gmail.comOle Jensen4050401017652SSK

2. afdeling SSK klubmesterskab (Trolling) Gast/gaster den 23-02-2019 i Rødvig havn

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
SILLE BOBboaa@tdc.dkSusanne Aagesen202177534241SSK
Team Limakjfarmer@c.dkKenneth Jørgensen4018219218671SSK
Team Limamathias.skibby@gmail.comMathias Jessen2729467118671SSK

MSK generalforsamling den 14-03-2019 i Fjordgården randers

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
BrumbasseToldervej@fiberflex.dkSøren østergaard71956747451MSK
Team MalikaMax.vorre@gmail.comMax Andersen41665814281MSK
Jensenltj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513271MSK
Stinefam-enevoldsen@stofanet.dkNiels-Jørgen Enevoldsen30237349352MSK
mandarinandenll.nicolajsen@gmail.comLars Erik Schmidt Nicolajsen426407552621MSK
Egestadegestad@gmail.comFlemming Egestad287461023391MSK
MacRellensesp1409@gmail.comSvend Erik Sjællænder-Pedersen26881224981MSK
Hansenejnerphansen@gmail.comEjner Hansen29623578171MSK
GodzillaMarj@kemp-Lauritzen.comMartin2524744621301SSK
Ulkenmaler@johnlaursen.dkJohn Laursen403414725081MSK
jobjann@hexfiles.dkJann Bay604730474611MSK
Rogildbrianrogild@gmail.combrian Rogild408090482391MSK
Gretagwb2403@gmail.comGert Bonnez267044101862MSK
Sisselsissel81@gvdnet.dkSissel Rognø617760532822MSK
HPKMhpkm@mail.dkHans Peter Kjær Madsen216498833722MSK
Mosegaardpsm@mosegaard-jagt.dkPer Søby Madsen616200423701MSK
Theaths@pc.dkThomas Haveløkke Søgaard209558593421MSK
Nissenmichaelnissen25@gmail.comMichael nissen289195104551MSK
Viksiggr@rs-gym.dkKristian Granild408996213651MSK
BrombassenJllauest@gmail.comJesper Lauest29743277151MSK
MS Møffeaa@youmail.dkAlan Andersen412174444831MSK
No Limit llflemmingts@icloud.comFlemming3163313111MSK
søbjørnbjornkochjensen@gmail.comBjørn Koch Jensen51890148861MSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
2. afdeling SSK klubmesterskab (Trolling) Gast/gaster33
2. afdeling SSK klubmesterskab (Trolling) Skipper 1 person1011
MSK bådmesse fredericia2137
MSK generalforsamling2327

Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1485