Tilmeldte til arrangementer.

1. afdeling klubmesterskab SSK (Skipper) den 03-02-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Jopijohn@jopi.dkJohn Rasmussen2043219516881SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918671SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534241SSK
Frøken LATEInfo@ballonsmeden.dkEiner Meling4098090821961SSK
kajjannes@email.dkBo Dueholm9955255931481SSK
srfishing.dkmartin@srfishing.dkMartin Rasmussen5160437270141SSK
LODKAlodka585@gmail.comjesper pedersen217320892181SSK
Lucindadr.k@mail.dkJesper2427460329871SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968725092SSK
Pippipoul@kilt.dkPoul Kilt2295788813611SSK
ChicaStraatag@kageruptaek.dkThomas laursen4019004325281SSK
SmølfenJimmiejohansen@gmail.comJimmie johansen2687477420832SSK

1. afdeling klubmesterskab SSK (Gaster) den 03-02-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Limamathias.skibby@gmail.comMathias Jessen2729467118671SSK
Team Limakjfarmer@c.dkKenneth Jørgensen4018219218671SSK
Team SR/Terkelronniehammar@hotmail.comRonnie Hammar2635321522091SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkSusanne Aagesen202177534241SSK
Frøken LATEInfo@ballonsmeden.dkTea meling4098090821961SSK
Lucindatorbenk@privat.dkTorben4484981232841SSK
SmølfenJK@ikr.dkjacob kofod4070450302SSK

MSK bådmesse gøteborg- TILMELDING ER LUKKET den 03-02-2018 i Gøteborg

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
manderiandenll.nicolajsen@gmail.comlars nicolajsen426407552622MSK
HedevangJørgen Hedevang223245703322MSK
Tigrerdyrltj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513271MSK
Hansenejnerphansen@gmail.comEjner Hansen29623578171MSK
Peersenpeersen@elromail.dkKim Pedersen212638984394MSK
Jensenlyngby24.bj@gmail.comBjarne Jensen402528304382MSK
Team Stinegertrisgaardm@gmail.comGert Mortensen202016872131MSK
Team Stinefam-enevoldsen@mail.dkNiels Jørgen Enevoldsen30237349351MSK
Malikasekretaer.msk@gmail.comMax Vorre Andersen41665814281MSK
Flyde Ydearnejanchemnitz@gmail.comJan Chemnitz2440303572MSK
No Limit IIfs@raahus.dkFlemming Sønderskov3163313111MSK
Sisselsissel81@skagennet.dkSissel Rognø617760532822MSK
Henriksenhenrik.henriksen@fibermail.dkHenrik Henriksen224378274323MSK

SPISNING EFTER GENERALFORSAMLINGEN den 03-03-2018 i SSK''s KLUBLOKALER

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
11 ½bjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918673SSK
Pumbathyvej@gmail.comIbI Christoffersen601196192021MSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Jopijohn@jopi.dkJohn Rasmussen2043219516881SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968725091SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534242SSK

MSK generalforsamling den 08-03-2018 i Fjordgården Randers kl 18.30

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
TigrerdyrLtj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513271MSK
manderiandenll.nicolajsen@gmail.comlars nicolajsen426407552621MSK
Søbjørnbjornkochjensen@gmail.comBjørn Koch Jensen51890148861MSK
No Limit IIfs@raahus.dkFlemming3163313111MSK
Pumbathyvej@gmail.comIb Christoffersen601196192021MSK
Team MalikaMax.vorre@gmail.comMax Andersen41665814281MSK
Team Theaths@pc.dkThomas Haveløkke Søgaard209558593421MSK
Team Stinegertrisgaardm@gmail.comgert mortensen202016872131MSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
1. afdeling klubmesterskab SSK (Gaster)78
1. afdeling klubmesterskab SSK (Skipper)1315
MSK bådmesse gøteborg- TILMELDING ER LUKKET1323
MSK generalforsamling88
SPISNING EFTER GENERALFORSAMLINGEN710

watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Pro Marine
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1625